Category: EV-Charging

Kodulaadija

Kodulaadija ei ole enamasti kiireim viis elektriauto laadimiseks, küll aga kõige soodsam.  Kuna enamus elektriautosid  veedab lõviosa päevast just koduses laadimisjaamas laadides, tasub kodulaadijat soetades silmas pidada mõningaid aspekte. Olulisim on loomulikult Teie sõiduki tootjapoolt ettenähtud nõudmised laadijale.  Lisaks peaks soetades silmas pidama laadija kvaliteeti ning kasutajamugavust.

Avalik laadimisjaam

Avalik laadimisjaam on mõeldud kasutamiseks  kohtades, kus laadijat võivad kasutada paljud sõidukid.  Avalik laadimisjaam sobib paigaldamiseks näiteks ettevõtte parklasse, kaubanduskeskuse parklasse, hotelli jms avalikku parklasse.  Avalikku laadimisjaama saab soetada nii RFID-tuvastusega, kui ka kaardimakse terminaliga, et oleks võimalik sõiduki laadimise teenuse eest koheselt tasuda või end identifitseerida.

Kiirlaadija

Kiirlaadija, nagu nimigi ütleb, on võimeline Teie elektriauto akud laadima kiirelt. Sõltuvalt autost ning laadimisjaamast võib selleks kuluda 20-60 minutit. Kiirlaadija on sobilik näiteks tanklasse, kohviku ette vms kohta, kus autojuht pikemalt ei peatu. Sõiduki laadimiseks kiirlaadijast on tihti vajalikud üleminekukaablid- nende valiku leiate meie e-poest või esindusest. Koostöös meie partneriga saame pakkuda Teile sobiva…