Tehtud tööd

Chargest OÜ on Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on Elinta Charge UAB toodetud laadimisjaamade müük, paigaldus ning kasutajatoe pakkumine Eestis. Elinta grupp asutati Leedus 1991. aastal ja tänaseks on ettevõte laialdaselt tuntud kui kvaliteetsete ning kõrgtehnoloogiliste elektroonikakomponentide tootja.

Disain

Meie missiooniks on tuua tänavapilti innovatiivsed laadimisjaamad, mis rikastavad tänavapilti, ega näe välja nagu tavalised elektrikilbid. Chargesti valikus on laadijad, mis on töökindlad, efektiivsed, võtavad vähe ruumi ning näevad ka soliidsed välja. Disainipõhine Elinta Charge EV laadimisjaam sulandub kokku ja täiustab kohalikku arhitektuuri. Nad on saavutanud ambitsioonika eesmärgi, ühendades disaini sujuva funktsionaalsusega, mida on rahvusvahelisel areenil märgatud. Laadimisjaam CityCharge V2 pälvis 2018. aastal maineka Red Doti auhinna tootedisaini eest.

Kvaliteet

Chargesti valikus olevad Elinta Charge laadimisjaamad on ehitatud vastupidavaks, tugevaks. Needon valmistatud kõrgeima kvaliteediga anodeeritud ja pressitud alumiiniumist. Tänu sellele, et kao laadimisjaama värvid päikese käes ega ole mõjutatud vihmast.

Chargest laadimisjaam

Lai tootevalik

Chargesti tootevalikust leiad kvaliteetsed laadimisjaamad elektriautodele ja plug-in hübriidautodele. Samuti on e-poes saadaval kõik vajalikud tarvikud – inverterid, juhtmed, adapterid, pistikud ja paigaldusseadmed. Chargest pakub lahenduse Teie elektriautoga seotud muredele!

Võta meiega ühendust!

Kiire paigaldus

Lisaks toodete ja tarvikute soetamisele on Chargestist võimalik tellida laadimisjaama paigaldus. Omame laadimisjaamade paigaldamiseks ja elektriprojektide koostamiseks vajalikku pädevust ja litsentse. Laadimisjaama paigaldus on teostatav kiiresti ning indikatiivse hinna saad arvutada siin või võta meiega ühendust hinnapakkumise koostamiseks.

Võta meiega ühendust.